W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH…

Trzymając się wymowy tego powiedzenia klasa 1 tk razem ze swoją wychowawczynią panią Małgosią Radomską oraz nauczycielem przedmiotów zawodowych panem Andrzejem Teodorowiczem postanowili przerwy śródlekcyjne wykorzystać na hartowanie ciała i ducha….

Udali się na plac przed szkołą, aby wykorzystać sprzyjającą aurę i świeży opad śniegu – idealne do tworzenia śnieżnych budowli oraz odświeżenia umysłu i nabrania trochę tężyzny fizycznej nie zapominając przy tym o pandemii… Harcom i śnieżnym wygłupom nie było końca. Powstały trzy duże bałwany, dwie śnieżne anielice i cała masa śnieżnych kul. Rumieńce i uśmiechy na twarzach uczniów oznaczały, że zabawa na świeżym powietrzu była udana, a przerwy między lekcjami, których celem była integracja zespołu klasowego, minęły w przyjemnej, radosnej atmosferze. Poziom endorfin przekroczył granice i przyniósł bardzo pozytywny wpływ na każdego uczestnika. Samopoczucie stało się lepsze i wszyscy poczuli przypływ energii i siły.

Autor: Małgorzata Radomska