Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Najlepsi uczniowie w szkole otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021. Otrzymują je uczniowie, którzy otrzymałlipromocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

W tym roku stypendia otrzymało 4 naszych uczniów.

1. Paweł Jerzy Ciepliński - najlepszy uczeń Technikum Mechanicznego (po gimnazjum), średnia ocen- 5,20.
  2. Emilia Stelliga – najlepsza uczennica Technikum Mechanicznego (po szkole podstawowej), średnia ocen – 5,00
  3. Aliaksandr Tsikavets- najlepszy uczeń Technikum Elektrycznego, średnia ocen- 5,19.
  4. Kacper Pioterczak - najlepszy uczeń Technikum Informatycznego, średnia ocen- 5,00

Gratulujemy, życzymy powodzenia i dalszych sukcesów !

fot. Małgorzata Radomska

Autor: Jolanta Kiebzak