Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

10 listopada 2020 o godz. 11:11 młodzież z naszej szkoły wzięła udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do Hymnu” śpiewając „Mazurek Dąbrowskiego”. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii, odbyło się to przy pomocy platformy Teams.

Gorące podziękowania dla grupy ponad pięćdziesięciu uczniów reprezentujących klasy 1tkm, 2e4, 2l4, 2tke, 2tli, 2k4, 2ti4a, 3tl, 3te, 3ti, 4ti, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie oraz nauczycieli odpowiedzialnych za przygotowanie akcji. Nad przebiegiem wydarzenia czuwał dyrektor Tomasz Jaśkowski.

Organizatorem uroczystego odśpiewania hymnu była nauczycielka historii Urszula Pacholska wspierana przez Małgorzatę Radomską, Annę Strumnik i Ireneusza Lewickiego.

Autor: Urszula Pacholska