AKCJA KRWIODAWSTWA

W dniu dzisiejszym po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w AKCJI HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI, oddając najcenniejszy dar, który pozwala ratować ludzkie życie. Oddawanie krwi to szlachetne i bezinteresowne działanie na rzecz ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka.
To oddawanie cząstki samego siebie ludziom, którzy potrzebują pomocy.

Jak zwykle i tym razem akcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów. Zarejestrowano 36 osób, z czego 32 osoby oddały ten drogocenny płyn, uzyskując tym samym łącznie 14,10 litrów krwi!!! Jesteśmy dumni, że młodzież tak chętnie i licznie wzięła udział w tak szczytnym przedsięwzięciu.

Dziękujemy personelowi medycznemu z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
w Warszawie – oddział terenowy w Garwolinie za miłą atmosferę oraz sprawne i profesjonalne przeprowadzenie całego przedsięwzięcia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie i gorąco dziękujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnej akcji już jesienią, w przyszłym roku szkolnym…

Nad sprawnym przebiegiem akcji czuwały: A. Aleksiewicz, E. Bakiera, M. Pielak

Autor: A.A.