Zakończenie sezonu 2017 Grand Prix w Biegach Przełajowo - Ulicznych Polski Środkowo – Wschodniej.

XXV Biegi Niepodległości z cyklu Grand Prix Polski Środkowo – Wschodniej
Puławy 5.11.2017 r.

IV miejsce - Paciorek Weronika

III miejsce - Dubuk Denis 6:27 min.
VI miejsce - Pawlik Artur 6:36 min.
VII miejsce - Florecki Marcin  6:40 min.
VIII miejsce - Walasek Marcin  6:42 min.
X miejsce - Czerski Mateusz  7:00 min.
XIV miejsce - Pasturczak Szymon  7:13 min.

I miejsce w klasyfikacji  drużynowej chłopców SPG

Uroczyste podsumowanie sezonu 2017 Grand Prix Polski Środkowo – Wschodniej miało miejsce w Puławach, po ostatnich w tym roku - XXV Biegach Niepodległości.

W klasyfikacji Indywidualnej dziewcząt SPG pierwsze miejsce, z dużą przewagą punktową nad kolejną zawodniczką, zajęła Weronika Paciorek. Gratulujemy.

Na najniższym stopniu podium, tegoroczna rywalizację, zakończyła Karolina Bondel. Biegaczka końcówkę sezonu musiała odpuścić, z powodów zdrowotnych… Tym bardziej gratulujemy wysokiej lokaty.

Klasyfikację indywidualna chłopców SPG wygrał Kacper Micek. SUPER !!!                  Marcin Florecki sklasyfikowany został na szóstym miejscu. Gratulujemy.

Dodać należy, że do zwycięstwa w rywalizacji drużynowej GP SPG chłopców, przyczyniły się bardzo dobre starty innych naszych biegaczy – Artura Pawlika, Kamila Dziubaka, Mateusza Stępnia, Szymona Błażejczyka, Patryka Wojewódki.