Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe III miejsce.

Leszkowice 05.10.2021 r.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie wywalczył najniższy stopień podium podczas rejonowych Sztafetowych Biegów Przełajowych rozegranych 5 października
w Leszkowicach. Biegacze „Mechanika” Dęblin do ostatniej zmiany nie mogli być pewni trzeciego miejsca.

Na ten wynik zapracowali wszyscy zawodnicy. Na ostatniej zmianie rewelacyjnie pobiegł obecny lider naszej ekipy i 1200. metrowy dystans pokonał ze znaczną przewagą nad kolejnymi drużynami, z ponownie najlepszym czasem trasy.
Oto skład drużyny:
Illia Nosov, Miłosz Sitkiewicz, Aliaksandr Tsikavets, Patryk Paćkowski, Illia Breus, Taras Marchenko oraz Viktor Kostenko i Kacper Mikusek. Do Leszkowic nie pojechali Karol Kuś, Bartosz Gajek. Przyczyny zdrowotne, losowe.

Gratulujemy brązowym medalistom.

fot. Artur Pacholski