Świątecznie i na wesoło

Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, podtrzymując świąteczne tradycje, 21 grudnia zorganizowała „Dzień Świąteczny”. Podczas zajęć praktycznych i laboratoryjnych, które odbywają się w trybie stacjonarnym, uczniowie wraz z nauczycielami przebrali się w świąteczne ubrania. Przez cały dzień królowały mikołajowe stroje, czapki i inne gadżety związane ze Świętym Mikołajem.

Na korytarzach zobaczyć można było uczniów ubranych na czerwono i w pięknych mikołajkowych czapkach. Tego dnia do szkoły zawitał św. Mikołaj w towarzystwie śnieżynek, elfa i pomocników. W związku z sytuacją epidemiologiczną wszyscy nosili maseczki i zachowywali dystans. Zajęciom towarzyszył nastrój świąteczny, życzenia i dobre humory. Chociaż tyle mogliśmy zrobić w tej niecodziennej sytuacji. Pomysł uczniów wspierali nasi nauczyciele: A. Misiak, Sz. Smaga, I. Wierzchowska-Kuta, I. Lewicki, J. Rayski, Cz. Domański, J. Smaga oraz J. Kiebzak i T. Jaśkowski.

Fot. Joachim Smaga, Czesław Domański

Autor: Artur Misiak