ABSOLWENCI ZAPRASZAJĄ DO NASZEJ SZKOŁY !!!

Dzień dobry. Moim zdaniem największymi plusami Szkoły są staże zagraniczne i warsztaty. Bardzo dużo się nauczyłem i ta wiedza przydaje mi się w życiu codziennym. Na plus jest także na pewno podejście nauczycieli do uczniów. A zajęcia z perspektywy czasu były naprawdę ciekawe.

Adrian, ZSZ nr 1 w Dęblinie, technik mechanik lotniczy, matura rocznik 2018

Jako absolwentka z czystym sumieniem mogę polecić tę Szkołę. Nigdy nie sądziłam, że w takim miejscu mogę spotkać tylu niesamowitych ludzi. To właśnie tam poznałam swoich przyjaciół. Szkoła jak i nauczyciele doskonale radzą sobie z kształceniem uczniów. Podczas nauki pobierałam comiesięczne stypendium, a po jej zakończeniu od razu podjęłam pracę w zawodzie. Atmosfera w Szkole jest niesamowita, nauczyciele i koledzy są zawsze pomocni. Doświadczyłam tam samych dobrych chwil. Gdybym miała jeszcze raz podjęć decyzję o wyborze szkoły, bez wahania wybrałabym to miejsce.

Oliwia, ZSZ nr 1 w Dęblinie, technik dróg i mostów kolejowych (obecnie technik budownictwa kolejowego), matura rocznik 2019

Cześć, mam na imię Kacper i jestem absolwentem Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. Swoją edukację zakończyłem w 2018r. na kierunku technik elektryk. Obecnie studiuję. Dzięki tej Szkole zdobyłem bardzo cenny zawód, zdałem egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie i zdobyłem uprawnienia. Dzięki temu bez problemu odnalazłem się na rynku pracy i jestem zadowolony z tego co robię na co dzień. Jestem elektromechanikiem hulajnóg elektrycznych. Cennym doświadczeniem dla mnie było skorzystanie z programu ERASMUS+ i wyjazd na zagraniczne praktyki. Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną tym kierunkiem i chciałbyś w przyszłości pracować w tym zawodzie, ta Szkoła jest jak najbardziej dla Ciebie. Serdecznie Polecam.

Kacper, ZSZ nr 1 w Dęblinie, technik elektryk, matura rocznik 2018

Bardzo ciepło i pozytywnie wspominam Zespół Szkól Zawodowych nr 1 w Dęblinie. Wybór tej Szkoły był chyba najlepszym moim wyborem w życiu, a ludzie których tam spotkałem najfajniejszymi jakich poznałem. Wybierając kierunek informatyka, nie do końca wiedziałem co dokładnie chcę robić jako informatyk. Podczas nauki odkryłem, że chcę iść w kierunku programowania. W tej Szkole dostałem solidną dawkę wiedzy i umiejętności. W zasadzie po samym technikum byłem w stanie znaleźć pracę jako Junior Frontend Developer. Po roku pracy w mniejszym startupie dostałem pracę w firmie, która jest międzynarodowym liderem na rynku elektronicznym i informatycznym. Pracuję teraz tam jako Software Engineer. Różne ścieżki kariery stoją przede mną otworem, mogę bez przeszkód rozwijać inne zainteresowania. Jestem w trakcie pisania pracy inżynierskiej. Tak szczerze, to gdybym mógł się cofnąć do czasów wyboru technikum, to bym wybrał tę Szkołę jeszcze raz.

Patryk, ZSZ nr 1 w Dęblinie, technik informatyk, matura rocznik 2015