III miejsce Vladyslava Kasianiuka w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Kolumbów.

Już po raz dwunasty Zespół Szkół nr 3 w Dęblinie był organizatorem Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Kolumbów.  W tegorocznej edycji udział wzięło trzech reprezentantów naszej szkoły: Vladyslav Kasianiuk - uczeń kasy Itie, Patryk Potocki z 3 tmi i Dmytro Ratnikov z klasy 4 tl2.

Uczniów przygotowywały panie Urszula Kostyra i Teresa Kowalska . Opiekę w trakcie konkursu sprawowała pani Anna Strumnik. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze.
Konkurencja była naprawdę duża, tym bardziej cieszy fakt, że III miejsce w tegorocznej edycji zajął Vladyslav Kasianiuk za interpretację wiersza K. K. Baczyńskiego ,, Elegia … [o chłopcu polskim]”.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujmy, życząc dalszych sukcesów!