Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg-Plus

Dnia 13 marca o godz. 8:45 odbył się Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg-Plus. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań historycznych , aktywizacja młodzieży, promowanie szkoły i uczniów  uzdolnionych,  umacnianie więzi z Polską, a także kształtowanie szacunku do wartości ,symboli i tradycji narodu.

Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów wśród nich byli:

• Głogowska Natalia 1TL
  • Cygan Borys 1TE
  • Paweł Pawlak 1TL
  • Tsikavets Aliaksandr 1TE
  • Maraszek Michał 1 TL
  • Wójcik Wojciech 1TI
  • Szczepaniak Edwin 1TL
  • Czyszek Cezary 2TE
  • Kryczka Jakub 3TK
  • Szymański Dawid 3Tl
  • Brzostek Mateusz 3Tk
  • Pieńkosz Kacper 3tk
  • Sudoł Tomasz 4TE

Uczniowie zmagali się z rozwiązaniem testu i zadaniem otwartym dotyczącym tematu ,,Walki zbrojne Polaków na przestrzeni wieków- II Wojna światowa”. Szkolnym organizatorem konkursu i opiekunem młodzieży była p. Urszula  Pacholska. Czekamy na wyniki i mamy nadzieję,że włożony trud i wysiłek zostanie doceniony.

Członkowie Koła Miłośników Historii.