Projektowanie układów elektronicznych

Wychowankowie internatu, uczniowie klasy o kierunku technik mechanik lotniczy, mają możliwość uczestniczenia na terenie internatu w zajęciach pozalekcyjnych rozwijających ich zainteresowania.

Projektowanie układów elektronicznych jest właśnie jednym z rodzajów zajęć prowadzonych bezpłatnie dla mieszkańców internatu  bedących uczniami naszej szkoły.

Zajęcia prowadzone są w małej grupie z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania oraz sprzętu zakupionego i dedykowanego do tego rodzaju zajęć edukacyjnych.

Marek Kupiec