IX edycja konkursu Matematyka w Technice dla Technika

Jak co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie MTT organizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską. W etapie szkolnym, który odbył się 24 października, brało udział sześciu uczestników.

Do półfinału zakwalifikował się Serhii Vizgalin z klasy IV tl2, który rywalizował z około setką osób z 50 szkół województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego . Uczniem opiekowała się nauczycielka matematyki Agnieszka Ungiert. Pełni optymizmu czekamy na wyniki.

Autor: A.U.