Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W II EDYCJI PROJEKTU:

„Zawodowcy z Dęblina na europejskim rynku pracy” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Technik informatyk:

  1. Kasianiuk Vladyslav                      II TI
  2. Buczkowska Patrycja                   II TI
  3. Dawidek Patryk                                II TI
  4. Prokopchuk Vladyslav                 II TI
  5. Nikiforov Danylo                               II TI
  6. Mailjan-Chadaj Adrian               II TI
  7. Sokoliuk Bohdan                             II TI
  8. Michalak Anna                                   II TI
  9. Wójcik Kacper                                    I TI
  10. Zabiegałowski Jakub                   I TI
  11. Nowak Piotr                                         I TI

 

Technik elektryk:

  1. Piechowiak Kamil                           III TE
  2. Pacek Sylwester                               III TE
  3. Wojtyś Piotr                                         III TE
  4. Surmacz Dawid                                II TE
  5. Pikuła Krystian                                 II TE
  6. Pohrebniak Zakhar                        II TE
  7. Prządka Szymon                              I TE
  8. Sowa Piotr                                            I TE
  9. Proczek Kamil                                   I TE
  10. Kuzmenko Vladyslav                    I TE
  11. Czyszek Cezary                                 I TE

 

 

Lista rezerwowa:

  1. Madejski Jakub                              I TI
  2. Solodov Denys                                  I TI
  3. Konarski Damian                           I TI
  4. Harenza Jakub                                I TI
  5. Maszkiewicz Dominik                I TI
  6. Grzechowiak Mateusz                III TE
  7. Rosłaniec Kacper                          II TE
  8. Czechowski Kacper                     I TE
  9. Gnyś Adam                                         I TE
  10. Pracz Szymon                                   II TE