Kolejny etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg”

W styczniu 2017 roku w auli szkolnej Zespołu Szkół Zawodowych nr  1 w Dęblinie odbył się kolejny etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg” dotyczący tematu II RP. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie pod kierunkiem p. Urszuli Pacholskiej. Wśród nich znaleźli się:

M. Levchenko-2tk, C. Gugała-1tl , P. Rosłaniec-1tl, J. Kalbarczyk-1tl, A. Pawlik-3te, J. Chmal-4ti, R. Drożdzykowska-3te, K. Bondel-1tk, J.Kryczka-1tk, T. Sudoł-2te, V. Buts-2tl, K. Małkiewicz-2tl, K. Diatlenko-4ta, R. Milik-3ti, D.Szymański-1tl. Serdecznie dziękujemy za czynne uczestnictwo w konkursie wyrażając przekonanie, że udział w nim dostarczył uczniom rozrywki umysłowej, był sprawdzianem ich umiejętności, a jednocześnie przyczynił się do popularyzacji i pogłębiania wiedzy historycznej o Polsce, Europie i Naszym regionie.

Autor: U.P.