Nasi stypendyści Prezesa Rady Ministrów.

Uczniowie  Zespołu Szkół Zawodowych nr1 w Dęblinie odebrali  dziś stypendia Prezesa Rady Ministrów dla wybitnie zdolnych uczniów. Uroczystą Galę wręczenia listów gratulacyjnych zorganizowano 7 listopada 2017r. w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Listy gratulacyjne w imieniu  premier Beaty Szydło wręczali  Kurator Oświaty- Teresa Misiuk oraz Wojewoda Lubelski- Przemysław Czarnek.

Nasi stypendyści:

Klaudia Kurek- uczennica klasy 4ta- najlepsza uczennica wroku szkolnym 2016/2017
w Technikum Architektury Krajobrazu.  Jej średnia końcoworoczna to 4,83. Jest uczennicą pracowitą, bardzo pilną i ambitną.  Systematycznie wykonuje powierzone jej zadania. Chętnie bierze udział w konkursach wiedzy. Jej zainteresowania są związane z przedmiotami zawodowymi. Posiada predyspozycje teoretyczne i praktyczne dla zawodu architekt krajobrazu. Po zakończeniu szkoły chciałaby kontynuować naukę w w/w kierunku.

Serhii Vizgalin uczeń klasy 3tl1- najlepszy uczeń w roku szkolnym 2016/2017 w Technikum Mechanicznym oraz w całym zespole szkół. Jego średnia końcoworoczna to 5,40. Serhii jest uczniem zdolnym,  bardzo pilnym, pracowitym i systematycznym. Jego zainteresowania związane są z naukami ścisłymi takimi jak matematyka i fizyka oraz przedmioty zawodowe. Chętnie rozwiązuje dodatkowe zadania i bierze czynny udział w konkursach wiedzy- między innymi zakwalifikował się i wziął udział w etapie ogólnopolskim konkursu matematycznego "Matando". Interesuje się także sportem. Posiada predyspozycje teoretyczne i praktyczne dla zawodu mechanik lotniczy.

Tomasz Sudoł uczeń klasy 3te- najlepszy uczeń w roku szkolnym 2016/2017 w Technikum Elektrycznym. Jego średnia końcoworoczna to 5,08. Jest uczniem zdolnym, pracowitym
i systematycznym.  Jego mocną stroną jest odpowiedzialność, solidność, cierpliwość, nie zniechęca się trudnościami. Jest samodzielny, zaradny. Powierzone mu zadania wykonuje chętnie i jest w nich bardzo wytrwały, pracuje szybko i dokładnie. Posiada predyspozycje teoretyczne i praktyczne dla zawodu elektronika, automatyka, elektryka. Interesuje się nowoczesnymi technologiami.  Jest uzdolniony matematycznie.

Władysław Kasianiuk uczeń klasy 2ti- najlepszy uczeń w roku szkolnym 2016/2017
w Technikum Informatycznym.Jego średnia końcoworoczna to 4,83. Jest uczniem zdolnym, ambitnym i systematycznym. Władysław jest uczniem o wysokiej kulturze osobistej. Interesuje się informatyką i sportem. Posiada zdolności artystyczne i lingwistyczne. Chętnie bierze udział
w konkursach recytatorskich. W przyszłości chce zostać informatykiem lub tłumaczem języków obcych.

Serdecznie gratulujemy i obiecujemy, że będziemy ich wspierać  i motywować w dążeniu do osiągania wysokich rezultatów w nauce i rozwoju osobistym.

Autor: Iwona Zugaj