WZL czeka na mechaników lotniczych!!!

Szanowni Uczniowie, Szanowna Dyrekcjo,
Szanowne Grono Pedagogiczne i Pracownicy.

Serdecznie gratuluję wszystkim Państwu zakończenia kolejnego roku szkolnego. Mam nadzieję, że ten rok, podobnie jak każdy z poprzednich, dostarczył Wam droga Młodzieży nowej wiedzy i umiejętności, a wszystkim Państwu wielu kolejnych doświadczeń, które zaowocują pomysłami w życiu szkolnym, zawodowym i prywatnym.

Chciałbym także pogratulować tegorocznym absolwentom i życzyć im na nowej, dorosłej drodze życia zawsze trafnych wyborów i wielu wyzwań, które pobudzą Was, drodzy Absolwenci, do dalszej wytężonej pracy w kształtowaniu swoich osobowości i zdobywaniu nowej wiedzy.

Jako dyrektor Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 S.A. Oddział w Dęblinie chciałbym w sposób szczególny zwrócić się do wszystkich tych uczniów, zarówno absolwentów jak i tych ciągle uczących się, którzy wybrali w ZSZ Nr 1 w Dęblinie kierunek mechanika lotniczego.

Będąc inżynierem lotniczym, wiem jak trudny to zawód i chcę byście wiedzieli jak ważne są rzeczy, których się uczycie, które wykonujecie i wiedzcie: od Was bardzo wiele zależy!
Praca w lotnictwie to ogromna odpowiedzialność, ale też i wielki przywilej.Niezależnie od tego czy obcujecie z nowym czy starym sprzętem lotniczym pamiętajcie, że lotnictwo to zawsze pasja, odpowiedzialność i także elitarność.

Dlatego proszę Was-zdobywajcie wiedzę, zdobywajcie praktykę i nigdy nie przestańcie marzyć. Jestem przekonany, że Wasza pasja poświęcona lotnictwu znajdzie także swoje urzeczywistnienie w Waszej pracy zawodowej, która mam nadzieje będzie związana z lotnictwem.

Na zakończenie pragnę zachęcić młodych adeptów mechaniki lotniczej do dalszej wytężonej pracy, szczególnie w ramach praktyk realizowanych w WZL Nr 1 S.A. Oddział w Dęblinie. Jesteście naszą przyszłością.

Absolwentów tego kierunku, którzy zamierzają wkrótce rozpocząć pracę w swojej specjalności zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie sukcesywnie pojawiają się oferty pracy w dęblińskim oddziale naszej Spółki.

Członek Zarządu

Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 S.A.

Dyrektor Oddziału w Dęblinie

Bartłomiej Kacperczyk